POGÓRZE BACHÓRZ  2 - 1 POLONIA HYŻNE

Bramki: Sylwester Kopczak (K) i Mateusz Banaś

Skład: M. Wydra - J. Szeremeta (C), G. Sienko, K. Klaczak, G, Tarnawski (35` D. Ostafiński) - M. Kamiński, A. Karaś, R. Radoń (80` K. Ulanowski), S. Kopczak - D. Kucz (85` D. Cichy), M. Banaś

Ławka rezerwowych: D. Ostafiński, K. Ulanowski, D. Cichy, T. Zieliński, A. Hałas, A. Popowczak

W meczu inauguracyjnym rundę rewanżową na stadionie w Bachórzu nasza drużyna zgarnęła trzy punkty wygrywając 2:1 z Polonią Hyżne. Pierwsze minuty meczu należały zdecydowanie do Pogórza. Nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji strzeleckich, lecz nie udało się znaleźć drogi do siatki gości. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na nas kiedy to po błędach naszej obrony zawodnik Polonii znalazł się sam na sam z Marcinem Wydrą i pewnym strzałem pokonał naszego bramkarza. Od tej pory Bachórz zaczął grać słabiej. Pogórzanie wrócili do gry kiedy Marcin Kamiński wdarł się z piłką w pole karne rywala i został faulowany. Bramkę na remis z rzutu karnego zdobył Sylwester Kopczak. Druga połowa była już bardziej wyrównana, obie drużyny starały się zdobyć bramkę, która dałaby zwycięstwo. Ta sztuka udała się Mateuszowi Banasiowi. Długi wyrzut z autu przez Kopczaka w pole karne do Banasia, który strzałem z jedenastego metra strzela bramkę, która daje nam trzy oczka. Pogórze bo tym meczu odbiło się z dna tabeli awansując na dziewiąte miejsce.

Za tydzień nasza drużyna pauzuje. Na kolejny mecz Bachórz wyruszy 26 kwietnia do Wysokiej Łańcuckiej by tam zmierzyć się z miejscowym Orłem.