• Prosimy o kulturalne komentowanie. Posty z wulgarnymi i obraźliwymi hasłami będą usuwane.

Logowanie

Aktualności

Pogórze Bachórz - Orzeł Wysoka Łańcucka

• autor: miedziakmp, 2014-04-17 18:52

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy Bachórzem a Wysoką. Pogórze zaczęło mecz bardzo dobrze świadczą o tym dwie szybko strzelone bramki. Strzelcem pierwszego gola był Michał Banaś, który wykorzystał błąd bramkarza i skierował piłkę niemal do pustej bramki. Druga bramka to strzał zza pola karnego. Piłka po uderzeniu Mariusza Karnasa skozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki. Kontaktową bramkę Wysoka strzeliła po błędzie całego naszego zespołu. Po rzucie sędziowskim wszyscy zawodnicy byli pewni, że rywal odda nam piłkę ale napastnik gości po prostopadłym podaniu znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie umieścił piłkę w bramce. Na drugą połowę Pogórze wyszło w nieco zmienionym składzie. Za Karnasa wszedł Galej a  za Cieślika do gry zameldował się powracający po kontuzji debiutujący w naszych barwach Mariusz Pilch. Początek połowy był wyrównany. Mnóstwo akcji z obu stron. Bachórz starał się kontrolować grę ale kiedy Wysoka strzeliła bramkę na 2:2 zaczęły się emocje. Za wszelką cenę staraliśmy się strzelić bramkę która da nam zwycięstwo. Udało się to po akcji dwóch braci GoleniowskichDominik po sprincie spod własnej bramki otrzymał podanie na piąty metr i dał nam prowadzenie na pięć minut przed końcem. Kiedy wszyscy już myśleli, że trzy punkty zostaną w Bachórzu w ostatniej akcji po rzucie wolnym goście wyrównali stan meczu, sędzia po zdobytej bramce odgwizdał koniec spotkania. Można mówić o pechu lecz stare piłkarskie porzekadło po raz kolejny się sprawdza " niewykorzystane sytuacje się mszczą".

Przed rozpoczęciem drugiej części naszemu klubowi zostały wręczone piłki przez władze Podkarpackiego ZPN, rozlosowane podczas XII Gali Piłkarskiej "Podkarpacka NIKE 2013" spośród wszystkich klubów podkarpackich.

Skład: M. Banaś - K.Kaszycki (M. Halko), D. Goleniowski (C), J. Szeremeta, G. Sienko - M. Karnas (Ł. Galej), R. Pudysz, M. Mazur (K. Goleniowski), M. Banaś (R. Radoń) - K. Cieślik (M. Pilch), P. Banaś